Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Produkty

Poznaj innowacyjne produkty, które są efektem ponad
30 lat doświadczenia założycieli  Solcraft.

ThexpanY 180x180 - Klient indywidualny

THEXPAN

Myślałeś kiedyś o zamontowaniu paneli solarnych na dachu, ale zniechęcił Cię ich wygląd? Termodynamiczna płyta Thexpan, dzięki ukrytym pod powierzchnią blachy rurkom, oferuje funkcję „zbierania” ciepła z dachu w celu ogrzania wody użytkowej bez utraty walorów estetycznych. Dodatkowo, jest to płyta konstrukcyjna – nie wymaga więc zastosowania typowej konstrukcji pod połaciami, powiększając tym samym powierzchnię użytkową poddasza. Dla dodatkowej elastyczności w montażu i wykończeniówce, dostępna jest także w wariancie z płytą OSB zamiast blachy od wewnątrz.

HblockY 180x180 - Klient indywidualny

H-BLOCK

Historia paneli SIP rozpoczęła się w latach 30. XX wieku w Ameryce Północnej, gdzie nieustannie cieszy się popularnością. Nasza firma, biorąc za bazę amerykański wynalazek, zaadaptowała go oraz ulepszyła. W ten sposób powstała izolacyjno-konstrukcyjna płyta H-Block – wyjątkowa pod każdym względem. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych paneli SIP, Solcraft stosuje piankę PUR, którą cechują znacznie lepsze, niż styropian czy wełna mineralna, parametry izolacyjne (zgodne z normami unijnymi wchodzącymi w życie od 2021 roku) i konstrukcyjne, nie pogrubiając jednocześnie ścian. Nasza autorska technologia pozwala stawiać budynki w kilka dni przy użyciu minimalnej ilości drewna konstrukcyjnego. Dodatkowo, domy w technologii H-Block cechują się wysoką odpornością na ekstremalne temperatury, huragany i trzęsienia ziemi.

Thexpan 180x180 - Klient indywidualny

THERMONT

Jest to najwyższej klasy dachowa płyta warstwowa cechująca się bardzo wysokim współczynnikiem izolacyjności dzięki wysokiej gęstości pianki PUR. Dzięki autorskiemu, samozatrzaskowemu klipsowi, łączenia pomiędzy płytami są niewidoczne i estetycznie ukryte. Podobnie jak płyta Thexpan , Thermont wymaga zastosowania minimalnej ilości drewna konstrukcyjnego dachu, powiększając tym samym przestrzeń poddasza. Płyty Thermont występują w kilku wariantach, w tym z płytą OSB zamiast blachy od wewnątrz.

FrigothexY 180x180 - Klient indywidualny

FRIGOTHEX

Frigothex, to nowe rozwiązanie dla ściennej płyty warstwowej Thexpan z zastosowaniem w komorach chłodniczych i mroźniczych.  Frigothex łączy dla potrzeb chłodnictwa trzy funkcje: chłodzenie, izolację oraz utrzymanie wilgoci. Chłodzi przez przepływ w wymienniku zimnego glikolu lub wody lodowej, izoluje poliuretanem ściany  i utrzymuje wilgoć, ponieważ nie wytrąca jej na chłodnicy.  Upraszcza system chłodniczy i poprawia warunki rozkładu temperatury. Występuje w wariancie Frigothex /blacha-poliuretan-blacha/ oraz Frigothex plus /blacha-poliuretan-OSB/.

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych rozwiązań i systemów budowlanych.

Zaleta1G - Klient indywidualny

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

EnergiaYellow - Klient indywidualny

Bardzo niskie rachunki

Zamknięto-komórkowa pianka poliuretanowa, która stanowi rdzeń naszych płyt jest materiałem izolacyjnym o największym oporze cieplnym wśród dostępnych na skalę przemysłową materiałów do izolacji budowlanej, co znacząco wpływa na niskie koszty ogrzewania.

PrzestrzenYellow - Klient indywidualny

Większa powierzchnia użytkowa

Dzięki temu, że nasze panele są jednocześnie modułami nośnymi i izolacyjnymi, grubość ścian i dachów budynków w systemach Solcraft jest ponad dwukrotnie mniejsza niż w domach tradycyjnym o podobnym poziomie izolacyjności.

TrwaleYellow - Klient indywidualny

Trwałość

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów do produkcji naszych paneli oraz właściwościom charakterystycznym dla technologii SIP, domy w naszych systemach są niezwykle odporne na działanie sił przyrody.

Aktualności

62734396 2938487402858507 9166458420193132544 n 1 180x180 - Klient indywidualny
Panel SIP panelowi H-Block nie równy !

Panel SIP panelowi H-Block nie równy
…. i to pod wieloma względami ‼️

Dlaczego❓

model 3d 180x180 - Klient indywidualny
Domek rekreacyjny w Chorwacji!

Rozpoczęliśmy właśnie całą serię dostaw płyt H-Block, H-Block plus oraz Thermont plus do Chorwacji do budowy domków rekreacyjnych. Oto pierwszy z powstałych budynków:

Thexpan timber 1 1 180x180 - Klient indywidualny
Produkcja płyt na specjalne zamówienie

Jak to się mówi, Klient nasz Pan 🙂 Specjalnie na potrzeby garażu dla ostatniego projektu, wyprodukowaliśmy pierwsze konstrukcyjne płyty warstwowe z okładzina blaszaną (z jednej…

57192375 2358392161094138 4554808904692793344 o 180x180 - Klient indywidualny
Energooszczędne osiedle w systemach Solcraft!

Budowa nowoczesnego osiedla energooszczędnego w systemach Solcraft już się rozpoczęła! ->Województwo mazowieckie ->Powiat grójecki->Gmina Pniewy Wszystkich zainteresowanych ofertą oraz budową zachęcamy do kontaktu i obserwowania profilu Osiedle…

Realizacje

Pełna lista naszych realizacji do obejrzenia

w zakładce “Realizacje”. Zapraszamy!

Materiały do pobrania

Tutaj znajdziesz dodatkowe materiały
do pobrania za darmo.

FAQ

tutaj znajdziesz najczęstsze pytania
i wątpliwości, na które odpowiadamy. Sprawdź!

ADRES BIURA – MICHAŁOWICE

  • 05-816 Michałowice k. Warszawy
    ul. Dębowa 5

Telefon +48 22 723 83 27
e-mail: biuro@solcraft.pl

DANE FIRMY – BOGDANKA

  • 95-060 Bogdanka 7F ,Brzeziny

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi XX Wydziału Krajowego
Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000380082

Kapitał Zakładowy: 100.000 zł

NIP: 5342466371

Regon: 142834991

    WordPress Video Lightbox