Jaka jest cena za m2?

Po pierwsze za m2 czego? Domu, hali, biurowca, płyty H-Block, Thexpan… ?

Jeśli pytanie dotyczy całego budynku, to można je porównać z pytaniem “Ile kosztuje samochód?” Tak samo jak w przypadku samochodu odpowiedź brzmi “Ale jaki?” Nawet jeśli określi się markę i model samochodu, jego ostateczna cena jest uzależniona od silnika, wyposażenia i wielu innych czynników.

Jeśli pytanie dotyczy płyty to tu również nasuwa się odpowiedź “Jakiej płyty?” – rodzaj, grubość rdzenia, wymiary, ilość itp.

Podsumowując:

  • Firma Solcraft zajmuje się produkcją paneli H-Block, Thexpan, Thermont i Frigothex ALE nie jest wykonawcą, a zatem nie zajmuje się budową obiektów w swoich systemach. Nie może zatem podawać ceny za cały obiekt.
  • Wszystkie produkowane przez Solcraft płyty są robione na wymiar pod konkretny projekt i konkretnego klienta. Nie leżą na magazynie i nie są sprzedawane “z półki”. Pozwala to na szybką budowę z gotowych elementów, minimalizuje liczbę transportów i ilość odpadów na budowie.
  • Ze względu na produkcję “na wymiar” koszt każdej płyty za m2 jest inny. Zależy on m.in. od powierzchni wykorzystania prasy, pracochłonności i powtarzalności elementów.

Wyceny obiektów w naszej technologii są darmowe, więc aby nie snuć domysłów, zapraszamy do przesyłania zapytań drogą mailową, telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy. Nic to nie kosztuje, a umożliwia otrzymanie precyzyjnej odpowiedzi na pytanie “Ile to kosztuje?”.
WordPress Video Lightbox