JAKA JEST CENA ZA M2❓❓

‼️‼️Pytacie nas o wiele, jednak najczęściej powtarzającym się pytaniem jest po prostu….

JAKA JEST CENA ZA M2❓❓

Otóż…

…Po pierwsze – za m2 czego? Domu, hali, biurowca, płyty H-Block, Thexpan… ?

Jeśli pytanie dotyczy całego budynku, to można je porównać z pytaniem „Ile kosztuje samochód?” Tak samo jak w przypadku samochodu odpowiedź brzmi „Ale jaki?” Nawet jeśli określi się markę i model samochodu, jego ostateczna cena jest uzależniona od silnika, wyposażenia i wielu innych czynników.

Jeśli pytanie dotyczy płyty to tu również nasuwa się odpowiedź „Jakiej płyty?” – rodzaj, grubość rdzenia, wymiary, ilość itp.

Podsumowując:

Zajmujemy się produkcją paneli H-Block, Thexpan, Thermont i Frigothex ALE nie jesteśmy wykonawcą, a zatem nie zajmujemy się budową obiektów w swoich systemach. Nie możemy zatem podawać ceny za cały obiekt, a jedynie za jego część.

Wszystkie produkowane przez nas płyty są robione na wymiar, pod konkretny projekt i konkretnego Klienta. Nie leżą na magazynie i nie są sprzedawane „z półki”. Pozwala to na szybką budowę z gotowych elementów, minimalizuje liczbę transportów i ilość odpadów na budowie.
Ze względu na produkcję „na wymiar” koszt każdej płyty za m2 jest inny. Zależy on m.in. od powierzchni wykorzystania prasy, pracochłonności i powtarzalności elementów.

WYCENY MATERIAŁÓW DO BUDOWY OBIEKTÓW W NASZEJ TECHNOLOGII SĄ DARMOWE. Aby więc nie snuć domysłów, zapraszamy do przesyłania zapytań drogą mailową, telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy. Oprócz oferty na same panele, otrzymacie także przykładową ofertę na realizację od naszej firmy partnerskiej. Nic to nie kosztuje, a umożliwia otrzymanie precyzyjnej odpowiedzi na pytanie „Ile to kosztuje❓”.

pound US dollar exchange rate 974675 - JAKA JEST CENA ZA M2❓❓


WordPress Video Lightbox