Dlaczego Solcraft?

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych i proekologicznych materiałów budowlanych.

Zaleta1B - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

Zaleta2B - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Mniejszy nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

Zaleta3B - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar oraz ich odpowiednie oznaczenie sprawiają, że budynki w naszej technologii stawia się nadzwyczaj “prosto”.

Zaleta4B - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

TrwaleBlue - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Trwałość

Trwałość, to blisko 80 lat eksploatacji domów w technologii SIP zbudowanych jako pierwsze w USA. Tam domy budowano w izolacji styropianowej – H-Block jest wypełniany poliuretanem. Poliuretan jest trwalszy jak styropian.

LekkieBlue - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Lekka konstrukcja

Lekkość pozwalająca budować bez ciężkiego sprzętu, lżejsze fundamenty, brak robót mokrych, szalunków, cementu itp.  Prostota połączeń i mniej konstrukcji niż gdzie indziej – drewno zamiast cegły i stali.

EnergiaBlue - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Energooszczędność

Energooszczędność, to potrzeba rynku, ratunek dla klimatu i spełnienie wymogów formalnych dla nowo-budowanych obiektów. To także nowe instalacje kompatybilne z izolacyjnością i szczelnością obiektów w technologii Solcraft.

PrzestrzenBleu - Dlaczego Solcraft(ver2) konstruktorzy

Większa powierzchnia użytkowa

Zwiększenie powierzchni użytkowej, to poprawienie efektywności wykorzystania powierzchni działki lub/i  efektywności wykorzystania powierzchni zabudowy.

WordPress Video Lightbox