O Solcraft®

O nas

Ponad 30 lat doświadczeń Zarządu w produkcji płyt warstwowych (w ramach firmy Tarmont) w połączeniu z własnymi, opatentowanymi w Polsce i świecie ideami innowacyjnych produktów, były podstawą założenia w 2011 spółki Solcraft.

 

Jako Ambasador Budownictwa Pasywnego Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych i proekologicznych materiałów budowlanych, paneli SIP (Structural Insulated Panel), bazujących na doświadczeniach rynku Ameryki Północnej i Europy Zachodniej.

 

Nasz pierwszy zakład produkcyjny zlokalizowaliśmy w Bogdance pod Łodzią, mając na uwadze centralne położenie względem odbiorców krajowych i ich komfort logistyczny. Dział Handlowy Spółki mieści się w Michałowicach pod Warszawą, skąd łatwiej docieramy do partnerów zagranicznych.

 

U podstaw działalności Solcraft leży uważna analiza i zaspokajanie potrzeb klientów w obszarze nowych rozwiązań obniżających koszty inwestycji i eksploatacji obiektów mieszkaniowych i przemysłowych.

 

Dbamy o właściwą relację pomiędzy kosztem produktu, a efektem jego zastosowania.

Czynimy budownictwo energooszczędnym i ekonomicznym.

solcrsft vG 1024x1024 - O Nas indywidualni
wisniowski logo 300x200 - O Nas indywidualni
images - O Nas indywidualni
tikkurila logo 300x168 - O Nas indywidualni

Jesteśmy pionierem w produkcji nowych, kompozytowych i energooszczędnych materiałów budowlanych,
oferując produkty o najwyższej jakości, zapewniające na długie lata trwałość i energooszczędność budynków.

WordPress Video Lightbox