Dlaczego Solcraft?

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych i proekologicznych materiałów budowlanych.

Zaleta1 - Dlaczego Solcraft(ver2)

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

Zaleta2 - Dlaczego Solcraft(ver2)

Mniejszy nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

Zaleta3 - Dlaczego Solcraft(ver2)

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar oraz ich odpowiednie oznaczenie sprawiają, że budynki w naszej technologii stawia się nadzwyczaj “prosto”.

Zaleta4 - Dlaczego Solcraft(ver2)

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

Przestrzen - Dlaczego Solcraft(ver2)

Większa powierzchnia użytkowa

Większa powierzchnia użytkowa, to dla inwestora lepszy współczynnik kosztu inwestycji do powierzchni użytkowej – dla dewelopera więcej powierzchni na sprzedaż.

Energia - Dlaczego Solcraft(ver2)

Energooszczędność

Energooszczędność, to dla inwestora mniej pieniędzy do wydania w czasie eksploatacji –  dla dewelopera argument marketingowy. To także troska o klimat dzięki mniejszemu zapotrzebowaniu na energię.

Trwale - Dlaczego Solcraft(ver2)

Trwałość

Trwałość, to blisko 80 lat eksploatacji domów w technologii SIP zbudowanych jako pierwsze w USA.

Lekkie - Dlaczego Solcraft(ver2)

Lekka konstrukcja

Lekkość pozwalająca budować bez ciężkiego sprzętu,  co inwestorowi pozwala spróbować metody “buduj sam”,  a inwestorowi i deweloperowi oszczędza koszty wynajmu ciężkiego sprzętu.

WordPress Video Lightbox