Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem

Ipsum dolorsit.

Produkty

Poznaj innowacyjne produkty, które są efektem ponad
30 lat doświadczenia założycieli Solcraft.

Thermont

THEXPAN

Termodynamiczna płyta Thexpan,jest opatentowanym pokryciem dachowym z powłoką blaszaną i ukrytym pod nią wymiennikiem ciepła zastępującym solar. W dowolnym kolorze płyta Thexpan jest układana na  każdym rodzaju dachów – nawet płaskim. Zapewnia wyjątkową izolacyjność cieplną i szczelność powietrzną. Może zostać połączona z pompą ciepła jako dolne źródło zasilania i “produkować” energię za pośrednictwem pompy lub bezpośrednio ze słońca. W odwróconym obiegu odśnieża dach lub jest “wyrzutnią” nadmiaru ciepła.Występuje w wariancie Thexpan /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thexpan plus /blacha-poliuretan-OSB/. Płyta OSB zastępuje blachę dolną w wariancie “plus” eliminując mostek cieplny. W tej wersji lepiej komponuje się z konstrukcjami drewnianymi.

Hblock

H-BLOCK

H-Block, to chroniona prawem patentowym wzmocniona płyta SIP, zbudowana z pianki poliuretanowej zamkniętej w konstrukcji skrzynkowej i trwale połączonej z okładziną drewnopochodną OSB. Płyty H-Block dedykowane są dla budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego. Pozwalają zbudować  bardzo ciepły dom w kilka dni, a hale czy biurowce niewiele dłużej. Są odporne na temperatury, huragany i trzęsienia ziemi. Powiększają powierzchnie użytkowa netto. Redukują zużycie konstrukcji, ponieważ są samonośne. Występują w wariancie H-Block ( ściany) oraz H-Block plus (podłogi,stropy,dachy).

Thexpan

THERMONT

Thermont, to wyższej klasy dachowa płyta warstwowa z zastosowaniem samodzielnie i w uzupełnieniu do płyt Thexpan. Ma większą niż inne płyty gęstość poliuretanu ( 42 kg/m3) i dlatego jest cieplejsza oraz mocniejsza. Wyróżnia się niewidocznym  łączeniem z konstrukcją dachu, ukrytym pod samozatrzaskowym klipsem. Występuje w wariancie Thermont /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thermont plus /blacha-poliuretan-OSB/. Płyta OSB zastępuję blachę dolną w wariancie “plus”, eliminując mostek cieplny. W tej wersji lepiej komponuje się z konstrukcjami drewnianymi.

Frigothex copy

FRIGOTHEX

Frigothex, to nowe rozwiązanie dla ściennej płyty warstwowej Thexpan z zastosowaniem w komorach chłodniczych i mroźniczych. Frigothex łączy dla potrzeb chłodnictwa trzy funkcje: chłodzenie, izolację oraz utrzymanie wilgoci. Chłodzi przez przepływ w wymienniku zimnego glikolu lub wody lodowej, izoluje poliuretanem ściany  i utrzymuje wilgoć, ponieważ nie wytrąca jej na chłodnicy ( chłodnicy nie ma).  Upraszcza system chłodniczy ( wystarczy agregat wody lodowej lub pompa ciepła ze ” zbędnym” chłodem) i poprawia warunki rozkładu temperatury (chłodzi cały sufit lub/i ściany). Występuje w wariancie Frigothex /blacha-poliuretan-blacha/ oraz Frigothex plus /blacha-poliuretan-OSB/.

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych rozwiązań i systemów budowlanych.

alt-text

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

alt-text

Ograniczony nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

alt-text

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar, odpowiednie oznaczenie i dokumentacja  sprawiają, że budynki w naszej technologii składa się według instrukcji montażu – prawie jak meble.

alt-text

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

Aktualności

62734396_2938487402858507_9166458420193132544_n
Panel SIP panelowi H-Block nie równy !

Panel SIP panelowi H-Block nie równy
…. i to pod wieloma względami ‼️

Dlaczego❓

model 3d
Domek rekreacyjny w Chorwacji!

Rozpoczęliśmy właśnie całą serię dostaw płyt H-Block, H-Block plus oraz Thermont plus do Chorwacji do budowy domków rekreacyjnych. Oto pierwszy z powstałych budynków:

57192375_2358392161094138_4554808904692793344_o
Energooszczędne osiedle w systemach Solcraft!

Budowa nowoczesnego osiedla energooszczędnego w systemach Solcraft już się rozpoczęła! ->Województwo mazowieckie ->Powiat grójecki->Gmina Pniewy Wszystkich zainteresowanych ofertą oraz budową zachęcamy do kontaktu i obserwowania profilu Osiedle…

Thexpan-timber-1
Produkcja płyt na specjalne zamówienie

Jak to się mówi, Klient nasz Pan 🙂 Specjalnie na potrzeby garażu dla ostatniego projektu, wyprodukowaliśmy pierwsze konstrukcyjne płyty warstwowe z okładzina blaszaną (z jednej…

Realizacje

Pełna lista naszych realizacji do obejrzenia

w zakładce “Realizacje”. Zapraszamy!

Materiały do pobrania

Tutaj znajdziesz dodatkowe materiały
do pobrania za darmo.

FAQ

tutaj znajdziesz najczęstsze pytania
i wątpliwości, na które odpowiadamy. Sprawdź!

ADRES BIURA – MICHAŁOWICE

  • 05-816 Michałowice k. Warszawy
    ul. Dębowa 5

Telefon +48 22 723 83 27
e-mail: biuro@solcraft.pl

DANE FIRMY – BOGDANKA

  • 90-060 Bogdanka 7F ,Brzeziny

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi XX Wydziału Krajowego
Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000380082

Kapitał Zakładowy: 100.000 zł

NIP: 5342466371

Regon: 142834991

WordPress Video Lightbox