Dlaczego Solcraft?

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych i proekologicznych materiałów budowlanych.

Zaleta1G - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

Zaleta2G - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Mniejszy nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

Zaleta3G - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar oraz ich odpowiednie oznaczenie sprawiają, że budynki w naszej technologii stawia się nadzwyczaj “prosto”.

Zaleta4G - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

TrwaleYellow - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Trwałość

Trwałość, to blisko 80 lat eksploatacji domów w technologii SIP zbudowanych jako pierwsze w USA. Tam domy budowano w izolacji styropianowej – H-Block jest wypełniany poliuretanem. Poliuretan jest trwalszy jak styropian.

LekkieGreen - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Lekka konstrukcja

Lekkość pozwalająca budować bez ciężkiego sprzętu, lżejsze fundamenty, brak robót mokrych, szalunków, cementu itp.  Prostota połączeń i mniej konstrukcji niż gdzie indziej – drewno zamiast cegły i stali.

EnergiaGreen - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Energooszczędność

Energooszczędność, to potrzeba rynku, ratunek dla klimatu i spełnienie wymogów formalnych dla nowo-budowanych obiektów. To także nowe instalacje kompatybilne z izolacyjnością i szczelnością obiektów w technologii Solcraft.

PrzestrzenGreen - Dlaczego Solcraft(ver2) dystrybutorzy

Większa powierzchnia użytkowa

Zwiększenie powierzchni użytkowej, to poprawienie efektywności wykorzystania powierzchni działki lub/i  efektywności wykorzystania powierzchni zabudowy.

WordPress Video Lightbox