Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Produkty

Poznaj innowacyjne produkty, które są efektem ponad
30 lat doświadczenia założycieli Solcraft.

ThexpanG 180x180 - Strona dla dystrybutorów

THEXPAN

Termodynamiczna płyta Thexpan, jako opatentowana i jedyna na świecie, łączy osłonową funkcję standardowej płyty warstwowej  z wymiennikiem ciepła. Thexpan jest pokryciem dachów  dedykowanym na równi dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego. Występuje w wariancie Thexpan /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thexpan plus /blacha-poliuretan-OSB/. Oprócz funkcji wymiany ciepła, charakteryzuje się ukrytym, pod samozatrzaskowym klipsem, łączeniem z konstrukcją dachu. Pozostałe obróbki są takie same jak w przypadku innych płyt warstwowych.

HblockG 180x180 - Strona dla dystrybutorów

H-BLOCK

H-Block, to opatentowana , “uzbrojona” środnikami z OSB lub sklejki płyta SIP, zbudowana z zamknięto komórkowej pianki poliuretanowej wypełniającej  konstrukcję skrzynki. Płyty H-Block dedykowane są dla budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego. Dzięki modułowości elementów dopasowanych do projektu, pozwalają zbudować  bardzo ciepły dom w kilka dni, a hale czy biurowce niewiele dłużej.  Redukują zużycie konstrukcji, ponieważ są samonośne . Występują w wariancie H-Block ( ściany) oraz H-Block plus (podłogi,stropy,dachy). Są lekkie i w większości nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu i dźwigów.

TermontG 180x180 - Strona dla dystrybutorów

THERMONT

Thermont, to najwyższej jakości płyta warstwowa z wypełnieniem z pianki poliuretanowej z zastosowaniem na dachy samodzielnie i w uzupełnieniu do płyt Thexpan. Thermont dedykowany jest na równi dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego. Występuje w wariancie Thermont /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thermont plus /blacha-poliuretan-OSB/. Wyróżnia się m.in. ukrytym, pod samozatrzaskowym klipsem, łączeniem z konstrukcją dachu. Pozostałe obróbki są takie same jak w przypadku innych płyt warstwowych.

Frigothex 180x180 - Strona dla dystrybutorów

FRIGOTHEX

Frigothex, to nowe rozwiązanie dla płyty warstwowej do zastosowania w komorach chłodniczych i mroźniczych. Płyta wykorzystuje ideę płyt Thexpan w których pod powierzchnią blaszanych okładzin rdzenia izolacyjnego ułożony jest wymiennik ciepła. Frigothex łączy dla potrzeb chłodnictwa trzy funkcje: chłodzenie, izolację oraz utrzymanie wilgoci. Występuje w wariancie Frigothex /blacha-poliuretan-blacha/ oraz Frigothex plus /blacha-poliuretan-OSB/. Z takich płyt buduje się zarówno ściany jak i sufity.

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych rozwiązań i systemów budowlanych.

Zaleta1G - Strona dla dystrybutorów

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

Zaleta2G - Strona dla dystrybutorów

Ograniczony nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

Zaleta3G - Strona dla dystrybutorów

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar, odpowiednie oznaczenie i dokumentacja  sprawiają, że budynki w naszej technologii składa się według instrukcji montażu – prawie jak meble.

Zaleta4G - Strona dla dystrybutorów

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

Aktualności

62734396 2938487402858507 9166458420193132544 n 1 180x180 - Strona dla dystrybutorów
Panel SIP panelowi H-Block nie równy !

Panel SIP panelowi H-Block nie równy
…. i to pod wieloma względami ‼️

Dlaczego❓

model 3d 180x180 - Strona dla dystrybutorów
Domek rekreacyjny w Chorwacji!

Rozpoczęliśmy właśnie całą serię dostaw płyt H-Block, H-Block plus oraz Thermont plus do Chorwacji do budowy domków rekreacyjnych. Oto pierwszy z powstałych budynków:

Thexpan timber 1 1 180x180 - Strona dla dystrybutorów
Produkcja płyt na specjalne zamówienie

Jak to się mówi, Klient nasz Pan 🙂 Specjalnie na potrzeby garażu dla ostatniego projektu, wyprodukowaliśmy pierwsze konstrukcyjne płyty warstwowe z okładzina blaszaną (z jednej…

57192375 2358392161094138 4554808904692793344 o 180x180 - Strona dla dystrybutorów
Energooszczędne osiedle w systemach Solcraft!

Budowa nowoczesnego osiedla energooszczędnego w systemach Solcraft już się rozpoczęła! ->Województwo mazowieckie ->Powiat grójecki->Gmina Pniewy Wszystkich zainteresowanych ofertą oraz budową zachęcamy do kontaktu i obserwowania profilu Osiedle…

Realizacje

Pełna lista naszych realizacji do obejrzenia

w zakładce “Realizacje”. Zapraszamy!

Materiały do pobrania

Tutaj znajdziesz dodatkowe materiały
do pobrania za darmo.

FAQ

tutaj znajdziesz najczęstsze pytania
i wątpliwości, na które odpowiadamy. Sprawdź!

ADRES BIURA – MICHAŁOWICE

  • 05-816 Michałowice k. Warszawy
    ul. Dębowa 5

Telefon +48 22 723 83 27
e-mail: biuro@solcraft.pl

DANE FIRMY – BOGDANKA

  • 95-060 Bogdanka 7F ,Brzeziny

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi XX Wydziału Krajowego
Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000380082

Kapitał Zakładowy: 100.000 zł

NIP: 5342466371

Regon: 142834991

    WordPress Video Lightbox