Dlaczego Solcraft?

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych i proekologicznych materiałów budowlanych.

alt-text

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

alt-text

Mniejszy nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

alt-text

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar oraz ich odpowiednie oznaczenie sprawiają, że budynki w naszej technologii stawia się nadzwyczaj „prosto”.

alt-text

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

alt-text

Trwałość

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów do produkcji naszych paneli oraz właściwościom charakterystycznym dla technologii SIP, domy w naszych systemach są niezwykle odporne na działanie sił przyrody.

alt-text

Większa powierzchnia użytkowa

Dzięki temu, że nasze panele są jednocześnie modułami nośnymi i izolacyjnymi, grubość ścian i dachów budynków w systemach Solcraft jest ponad dwukrotnie mniejsza niż w budynkach tradycyjnych o podobnym poziomie izolacyjności.

alt-text

Lekka konstrukcja

Dzięki niewielkiej grubości i ciężarowi płyt, konstrukcja budynku wykonanego w systemach Solceraft jest lżejsza, co znacznie obniża koszty inwestycyjne. Jest to spowodowane m.in. mniejszą: głębokością i wielkością fundamentów, głębokością okapów, grubością belek stropowych, krokwi i słupów; długością mocowań i konstrukcją budynku.

alt-text

Bardzo niskie rachunki

Zamknięto-komórkowa pianka poliuretanowa, która stanowi rdzeń naszych płyt jest materiałem izolacyjnym o największym oporze cieplnym wśród dostępnych na skalę przemysłową materiałów do izolacji budowlanej, co znacząco wpływa na niskie koszty ogrzewania.

WordPress Video Lightbox