Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poznaj innowacyjne produkty, które są efektem ponad
30 lat doświadczenia założycieli Solcraft.

ThexpanB

THEXPAN

Termodynamiczna płyta Thexpan, jako opatentowana i jedyna na świecie, łączy osłonową funkcję standardowej płyty warstwowej  z wymiennikiem ciepła. Thexpan jest pokryciem dachów  dedykowanym na równi dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego. Występuje w wariancie Thexpan /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thexpan plus /blacha-poliuretan-OSB/. Oprócz funkcji wymiany ciepła, charakteryzuje się ukrytym, pod samozatrzaskowym klipsem, łączeniem z konstrukcją dachu.

HblockB

H-BLOCK

H-Block to opatentowana , „uzbrojona” środnikami z OSB lub sklejki płyta SIP, zbudowana z zamknięto komórkowej pianki poliuretanowej wypełniającej  konstrukcję skrzynki. Płyty H-Block dedykowane są dla budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego. Dzięki modułowości elementów dopasowanych do projektu, pozwalają zbudować  bardzo ciepły dom w kilka dni, a hale czy biurowce niewiele dłużej. Elastyczna konstrukcja uodparnia budynki z H-Block  na huragany i trzęsienia ziemi. Płyty są odporne na temperatury i powiększają powierzchnie użytkową netto budynków.  Redukują zużycie konstrukcji, ponieważ są samonośne . Występują w wariancie H-Block ( ściany) oraz H-Block plus (podłogi,stropy,dachy).

TermontB

THERMONT

Thermont to najwyższej jakości płyta warstwowa z wypełnieniem z pianki poliuretanowej z zastosowaniem na dachy samodzielnie i w uzupełnieniu do płyt Thexpan. Thermont dedykowany jest na równi dla budownictwa mieszkaniowego jak i przemysłowego. Występuje w wariancie Thermont /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thermont plus /blacha-poliuretan-OSB/. Wyróżnia się m.in. ukrytym, pod samozatrzaskowym klipsem, łączeniem z konstrukcją dachu.

FrigothexB

FRIGOTHEX

Frigothex to nowe rozwiązanie dla płyty warstwowej do zastosowania w komorach chłodniczych i mroźniczych. Płyta wykorzystuje ideę płyt Thexpan w których pod powierzchnią blaszanych okładzin rdzenia izolacyjnego ułożony jest wymiennik ciepła. Frigothex łączy dla potrzeb chłodnictwa trzy funkcje: chłodzenie, izolację oraz utrzymanie wilgoci. Występuje w wariancie Frigothex /blacha-poliuretan-blacha/ oraz Frigothex plus /blacha-poliuretan-OSB/.

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych rozwiązań i systemów budowlanych.

alt-text

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

alt-text

Ograniczony nadzór

Modułowość naszego systemu w znaczący sposób minimalizuje ilość możliwych do popełnienia błędów na budowie.

alt-text

Prostota

Produkcja płyt pod wymiar, odpowiednie oznaczenie i dokumentacja  sprawiają, że budynki w naszej technologii składa się według instrukcji montażu – prawie jak meble.

alt-text

Narzędzia

Do budowy domu w naszej technologii wymagana jest minimalna ilość narzędzi, a lekkość paneli eliminuje potrzebę wykorzystywania ciężkich maszyn.

Aktualności

57192375_2358392161094138_4554808904692793344_o
Energooszczędne osiedle w systemach Solcraft!

Budowa nowoczesnego osiedla energooszczędnego w systemach Solcraft już się rozpoczęła! ->Województwo mazowieckie ->Powiat grójecki->Gmina Pniewy Wszystkich zainteresowanych ofertą oraz budową zachęcamy do kontaktu i obserwowania profilu Osiedle…

Thexpan-timber-1
Produkcja płyt na specjalne zamówienie

Jak to się mówi, Klient nasz Pan 🙂 Specjalnie na potrzeby garażu dla ostatniego projektu, wyprodukowaliśmy pierwsze konstrukcyjne płyty warstwowe z okładzina blaszaną (z jednej…

Model 3D
Realizacja w Wodzisławie Śląskim ruszyła pełną parą!

W Wodzisławie Śląskim powstaje właśnie dom w naszej technologii! Projekt: Kam-Architekci.pl Sp z o. o. Realizacja: DKD Ostrowiec i DM Construction. Więcej zdjęć…

Przechwytywanie
Budowa w systemach SIP w pojedynkę?

Dzięki swojej „prostocie”, panele SIP pozwalają szybko i bezbłędnie wykonać szczelny i nowoczesny budynek – dla upartych, nawet w pojedynkę 🙂 Jako ciekawostka – „Bob…

Realizacje

Pełna lista naszych realizacji do obejrzenia

w zakładce „Realizacje”. Zapraszamy!

Materiały do pobrania

Tutaj znajdziesz dodatkowe materiały
do pobrania za darmo.

FAQ

tutaj znajdziesz najczęstsze pytania
i wątpliwości, na które odpowiadamy. Sprawdź!

Zostań Partnerem

Biuro Inżynierskie Paweł Fedorowicz
ul. Królewska 64A/1
30-081 Kraków

Pracownia Projektowa
Konstrukcji Budowlanych
Roman Księżak
Siedlecka 47/16
08-103 Nowe Iganie

DM Construction Daniel Madej

Bratkowice 33/1

99-400 Łowicz

ADRES BIURA – MICHAŁOWICE

  • 05-816 Michałowice k. Warszawy
    ul. Dębowa 5

Telefon +48 22 723 83 27
e-mail: biuro@solcraft.pl

DANE FIRMY – BOGDANKA

  • 90-060 Bogdanka 7F ,Brzeziny

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi XX Wydziału Krajowego
Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000380082

Kapitał Zakładowy: 100.000 zł

NIP: 5342466371

Regon: 142834991

WordPress Video Lightbox