Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem

Ipsum dolorsit.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poznaj innowacyjne produkty, które są efektem ponad
30 lat doświadczenia założycieli  Solcraft.

ThexpanY

THEXPAN

Termodynamiczna płyta Thexpan,jest opatentowanym pokryciem dachowym z powłoką blaszaną i ukrytym pod nią wymiennikiem ciepła zastępującym solar. W dowolnym kolorze i uformowana w kształt zbliżony do blachy „na rąbek stojący”, płyta Thexpan jest układana na zredukowanej do minimum konstrukcji i w każdym rodzaju dachów – nawet płaskim. Zapewnia wyjątkową izolacyjność cieplną i szczelność powietrzną. Dach z płyty Thexpan układa się w kilka godzin. Występuje w wariancie Thexpan /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thexpan plus /blacha-poliuretan-OSB/. Płyta OSB zastępuje blachę dolną w wariancie „plus” eliminując mostek cieplny.

HblockY

H-BLOCK

H-Block, to chroniona prawem patentowym wzmocniona płyta SIP, zbudowana z pianki poliuretanowej zamkniętej w konstrukcji skrzynkowej i trwale połączonej z okładziną drewnopochodną OSB. Płyty H-Block dedykowane są dla budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego. Pozwalają zbudować  bardzo ciepły dom w kilka dni. Są odporne na temperatury, huragany i trzęsienia ziemi. Redukują zużycie konstrukcji, ponieważ są samonośne. Występują w wariancie H-Block ( ściany) oraz H-Block plus (podłogi,stropy,dachy).

Thexpan

THERMONT

Thermont, to wyższej klasy dachowa płyta warstwowa z zastosowaniem samodzielnie i w uzupełnieniu do płyt Thexpan. Ma większą niż inne płyty gęstość poliuretanu ( 42 kg/m3) i dlatego jest cieplejsza oraz mocniejsza. Wyróżnia się także kształtem ( rąbek stojący) oraz niewidocznym  łączeniem z konstrukcją dachu, ukrytym pod samozatrzaskowym klipsem. Dach z płyty Thermont układa sie w kilka godzin na zredukowanej konstrukcji. Występuje w wariancie Thermont /blacha-poliuretan-blacha/  oraz Thermont plus /blacha-poliuretan-OSB/. Płyta OSB zastępuję blachę dolną w wariancie „plus”, eliminując mostek cieplny.

FrigothexY

FRIGOTHEX

Frigothex, to nowe rozwiązanie dla ściennej płyty warstwowej Thexpan z zastosowaniem w komorach chłodniczych i mroźniczych.  Frigothex łączy dla potrzeb chłodnictwa trzy funkcje: chłodzenie, izolację oraz utrzymanie wilgoci. Chłodzi przez przepływ w wymienniku zimnego glikolu lub wody lodowej, izoluje poliuretanem ściany  i utrzymuje wilgoć, ponieważ nie wytrąca jej na chłodnicy.  Upraszcza system chłodniczy i poprawia warunki rozkładu temperatury. Występuje w wariancie Frigothex /blacha-poliuretan-blacha/ oraz Frigothex plus /blacha-poliuretan-OSB/.

Jako pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych rozwiązań i systemów budowlanych.

alt-text

Oszczędność czasu

Krótki czas montażu gotowych elementów umożliwia budowę domu w zaledwie kilka dni – niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku.

alt-text

Bardzo niskie rachunki

Zamknięto-komórkowa pianka poliuretanowa, która stanowi rdzeń naszych płyt jest materiałem izolacyjnym o największym oporze cieplnym wśród dostępnych na skalę przemysłową materiałów do izolacji budowlanej, co znacząco wpływa na niskie koszty ogrzewania.

alt-text

Większa powierzchnia użytkowa

Dzięki temu, że nasze panele są jednocześnie modułami nośnymi i izolacyjnymi, grubość ścian i dachów budynków w systemach Solcraft jest ponad dwukrotnie mniejsza niż w domach tradycyjnym o podobnym poziomie izolacyjności.

alt-text

Trwałość

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów do produkcji naszych paneli oraz właściwościom charakterystycznym dla technologii SIP, domy w naszych systemach są niezwykle odporne na działanie sił przyrody.

Aktualności

62734396_2938487402858507_9166458420193132544_n
Panel SIP panelowi H-Block nie równy !

Panel SIP panelowi H-Block nie równy
…. i to pod wieloma względami ‼️

Dlaczego❓

model 3d
Domek rekreacyjny w Chorwacji!

Rozpoczęliśmy właśnie całą serię dostaw płyt H-Block, H-Block plus oraz Thermont plus do Chorwacji do budowy domków rekreacyjnych. Oto pierwszy z powstałych budynków:

Thexpan-timber-1-1
Produkcja płyt na specjalne zamówienie

Jak to się mówi, Klient nasz Pan 🙂 Specjalnie na potrzeby garażu dla ostatniego projektu, wyprodukowaliśmy pierwsze konstrukcyjne płyty warstwowe z okładzina blaszaną (z jednej…

57192375_2358392161094138_4554808904692793344_o
Energooszczędne osiedle w systemach Solcraft!

Budowa nowoczesnego osiedla energooszczędnego w systemach Solcraft już się rozpoczęła! ->Województwo mazowieckie ->Powiat grójecki->Gmina Pniewy Wszystkich zainteresowanych ofertą oraz budową zachęcamy do kontaktu i obserwowania profilu Osiedle…

Realizacje

Pełna lista naszych realizacji do obejrzenia

w zakładce „Realizacje”. Zapraszamy!

Materiały do pobrania

Tutaj znajdziesz dodatkowe materiały
do pobrania za darmo.

FAQ

tutaj znajdziesz najczęstsze pytania
i wątpliwości, na które odpowiadamy. Sprawdź!

ADRES BIURA – MICHAŁOWICE

  • 05-816 Michałowice k. Warszawy
    ul. Dębowa 5

Telefon +48 22 723 83 27
e-mail: biuro@solcraft.pl

DANE FIRMY – BOGDANKA

  • 90-060 Bogdanka 7F ,Brzeziny

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi XX Wydziału Krajowego
Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000380082

Kapitał Zakładowy: 100.000 zł

NIP: 5342466371

Regon: 142834991

WordPress Video Lightbox